کتاب علوم ( سالم باش شاد باش)

"پو یه موجود رایانه ای خیلی ساده است .نه دست داره و نه پا .هیچی نداره .فقط و فقط یه بدن سه گوش داره ."پو"

خب ،اما ربطش چیه؟ صاحب گوشی باید برای نگهداری "پو" تمام اصول نگهداری بدن انسان رو رعایت کنه به این ترتیب که : باید بهش به موقع غذا بده و مواظب غذاهایی هم که میده باشه ،چون غذاهای بی ارزش باعث چاقی و بیماری "پو" میشه.و البته باید بدونه که برای خوردن بعضی غذاها باید تا رسیدن به سن خاصی صبر کنه !

(اصل تغذیه سالم)

باید "پو" رو به موقع بخوابونه و اگه این کاررو نکنه اون احساس کسالت می کنه و نمی تونه بازی کنه

(اصل استراحت)

باید به موقع "پو" رو حمام کنه وگرنه اون خودش رو کثیف می کنه و ....

(اصل رعایت بهداشت )

باید به موقع "پو" رو به گردش ببره و باهاش بازی کنه .درغیراین صورت اون با کمبود انرژی و سرگرمی روبرو میشه .

(اصل ورزش)

اگر نکات مربوط به بهداشت ،خواب و تغذیه رو رعایت نکنه ،"پو"بیمار میشه و درصورت بیماری نمی تونه بازی کنه و باید قبلش به آزمایشگاه بره و داروی لازم رو برای اون تهیه کنه .

(اصل مراقبت از سلامتی)

خب،به همین سادگی،فقط اگه گاهی وسط بازی ،پو زخمی میشد و اصل رعایت ایمنی هم اضافه میشد،فصل سه کتاب علوم به پایان می رسید و "پو"قهرمان این فصل کتاب علوم ما میشد.

/ 3 نظر / 31 بازدید
آموزش آنلاين

سلام ... عالي بود ... خداقوت [گل] به سايت آموزشي ما هم سر بزنيد اميدوارم خوشتون بياد و استفاده کنيد [چشمک] اگر هم خواستيد تبادل لينک کنيم ما رو با نام: آموزش آنلاين لينک کنيد و تو صفحه پيوند ها اطلاع بديد ...

esfandiar

سلام از وبلاگ قشنگت بازديد کردم...پيشنهاد ميکنم که هرچقدر هم سرت شلوغه ولي اين پست را بخوني!!! اولش فکر ميکني اينم يه پيام تبليغاتي مثل بقيه پيام هاست ولي بعد که با نحوه کار آشنا شدي نظرت کامل عوض ميشه. http://www.zigol.ir/post/510